hidden

Çünkü profesyonel çeviri fark yaratır, Çünkü biz işimizi seviyoruz, Size yardım etmek için burdayız

We Translate

We Translate bireylerin ve şirketlerin her türlü tercüme hizmetine en kolay şekilde ulaşmasını sağlayan, aynı zamanda kaliteli ve hızlı hizmet vermek için Türkiye’nin en güvenilir ve en nitelikli tercümanlarını bünyesinde barındıran bir tercüme platformudur.
Platformumuz, hem küçük işlerde hem de mega projelerde karmaşıklıktan uzak bir şekildegece gündüz aynı verimlilikte ve kalitede hizmet verir.
Binlerce müşteriyle çalışmış uzman bir ekip ve yetenekli dilbilimciler aracılığıyla şirketlere dil çözümleri ve yerelleştirme imkanları sunar.

SEO

Şirketler için çeviri

Daha fazla

Yeminli tercüme

Daha fazla

Fuar, Konferans ve Kurslar için Verdiğimiz Hizmetler

Daha fazla

Organizasyonlar için Çeviri Hizmetleri

Daha fazla

VIP Hizmetleri

Daha fazla

Basın ve Medya Çevirisi

Daha fazla

Tez Çevirisi

Daha fazla

Kitap Çevirisi

Daha fazla

Video Oyunları ve Uygulamaların Çevirisi

Daha fazla

Redaksiyon ve Düzelti Hizmetleri

Daha fazla

Hukuki Çeviri

Daha fazla

Deşifre-Transkripsiyon Hizmeti

Daha fazla

SEO

Vizyonumuz

WeTranslate'in Orta Doğu ve Kuzey Afrika'da en önde gelen dil çözümleri platformu olmasını sağlamak. İnsanların özgürce iletişim kurması, fikirlerini kendi yollarıyla ve her dilde iletebilmelerini sağlayan bir platform oluşturmak.

Misyonumuz

Müşterilerimizi desteklemek, mevcut tüm dil çözümlerini sağlamak, küresel pazarlara yelken açmalarına yardımcı olmak, markalarını farklı kültür ve dillerde yeniden oluşturmak ve müşterileri ile güçlü ve kalıcı ortaklıklar geliştirmelerini sağlamak.

SEO

Neden We Translate?

Kişiye Özel Hizmetler

Dosyalarınızı aldıktan sonra, projenizi A'dan Z'ye takip etmesi için hemen size özel bir proje yöneticisi atarız. Çalışmamız klasik çevirinin ötesine geçtiğinden, sonuçtan tamamen memnun olduğunuzdan emin olmak için çevrilmiş metinle ilgili sorularınız olduğunda sizinle iletişime geçebiliriz.

Kalite Garantisi

Tercümeyi yaptıktan sonra metinlerdeki her cümleyi kelimesi kelimesine inceler, hatasız ve noksansız, doğru bir çeviri elde etmeniz için metinlerinizin gramer, dilbilgisi ve anlam bütünlüğü açısından kalitesini ve doğruluğunu garanti ederiz.

Uygun Fiyat

Bireyler ve şirketler, özellikle de sürekli çeviri hizmetlerine ihtiyaç duyan şirketler, kaliteye gösterdikleri özenle doğru orantılı olarak çeviri hizmetlerinin fiyatlarını dikkate alırlar. Biz platform olarak yüksek kaliteyi sağlarken bireyler ve şirketler için özel teklifler ve uygun fiyatlar sunmaya devam ediyoruz.

Anadil Konuşuru Tercümanlar

Firmamızı öne çıkaran özelliklerden bir diğeri de, belgeleri ana dillerine tercüme eden dilbilimcilerle çalışmamızdır.

Çevirdikleri metni anadillerinde yazdıkları için yüksek kaliteli ve hatasız çeviriye ulaşmanızı sağlarlar.

Müşteri gizliliği

Müşterilerimizin dosyaları ve metinleri ile ilgilenirken mahremiyetin ve gizliliğin ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle müşterilerimize dosyalarını kısmen veya tamamen üçüncü bir kişiyle paylaşmamayı taahhüt ediyoruz. Müşterilerimize dosyalarını diğer şirket çalışanlarımızla bile paylaşmadan, sadece proje yöneticilerimizden birini dosyalarından sorumlu tutarak işlerini tamamlayacağımızı garanti ediyoruz.

Profesyonel Çeviriler:

Profesyonel çeviriyi profesyonel yapan şey, belirli bir konuyla ilgili çevrilmiş metnin kalitesini yükseltecek olan doğru terminolojinin kullanılmasıdır. Bu nedenle her zaman müşterilerimize, sonuçtan tam memnuniyet sağlamaları için profesyonel çeviri talep etmelerini öneririz.

Ekibimiz, ihtiyaçlarınızın ve işinizin gereksinimleri ne kadar zor karşılanabilir veya ne kadar nadir görülür olsa da, bünyesinde barındırdığı çeşitli alanlarda uzmanlaşmış çevirmenleri, uzmanları ve dilbilimcileri ile bu ihtiyaçlarınızı karşılayacak kaliteye sahiptir.

İletişim

İhtiyacınız olduğunda yardım istemek için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

We Translate

İstanbul'da Yer Alan Ofisimiz

Adres: Molla Gürani, Turgut Özal Cd. No: 90 D: 115, Fatih/İstanbul

+90 (552) 324 4480

info@wetranslate.com.tr

Pzt-Cum: 09:00 - 19:00